VTEM Banners

Zespół

Zespół Kancelarii składa się z młodych i ambitnych osób, które z każdym dniem dążą do zgłębiania swojej wiedzy prawniczej, tak aby świadczone usługi prawne odpowiadały najwyższym standardom i Państwa oczekiwaniom. Prawo to nie tylko nasza praca – to nasza pasja.

Michał Piechaczek

Adwokat

Założyciel Kancelarii. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Już w tamtym okresie pasjonował się prawem własności intelektualnej, czego skutkiem była praca magisterska napisana i obroniona pod kierunkiem prof. dr hab. Jacka Góreckiego nt. „Cywilno-prawne skutki naruszeń prawa autorskiego w Internecie”. Doświadczenie nabywał odbywając aplikację adwokacką w jednej z renomowanych katowickich kancelarii adwokackich pod patronatem dr Agnieszki Ziaji – Pisula. Obecnie wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym, w tym w sprawach rodzinnych, spadkach i odszkodowaniach, jednak jego pasją jest prawo własności intelektualnej. W 2011 roku uzyskał certyfikat potwierdzający biegłą znajomość prawniczego języka angielskiego TOLES higher. W wolnych chwilach gra w siatkówkę, jest członkiem drużyny prawników śląskich, którzy w piłce siatkowej zdobyli mistrzostwo XXV Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników w Krakowie.

Magda Machudera

Asystentka

Studentka V roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od lutego 2012 r. nabywała doświadczenie w jednej z kancelarii adwokackich w Katowicach, a od września 2014 r. współpracuje z adwokatem Michałem Piechaczek. Swoją ścieżkę rozwoju wiąże z zawodem adwokata. Jej praktyka koncentruje się wokół zagadnień prawa karnego, prawa zobowiązań i prawa rodzinnego. W chwilach wolnych podróżuje, czyta kryminały oraz kibicuje polskim siatkarzom. Posługuje się językiem angielskim.